Një fokus fabrikë në prodhimin e bagazheve Prej 20 vitesh me dashuri dhe profesionalizëm.

Gjuhe
PRODUKTET
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të këndshme. Ato kanë shumë veçori që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Çantë shpine-1

Çantë shpine-1

Çanta e shpinës është gjithmonë zgjedhja e parë për udhëtimet në distanca të gjata.
Çantë shpine-2

Çantë shpine-2

Kjo çantë është prej lëkure të nxirë vegjetale. Ngjyrosja është tradicionale dhe natyrale.
Duffle

Duffle

Duffle dikur ishte një çantë e zakonshme për marinarët.
Çanta me trup kryq

Çanta me trup kryq

Cross Body Bag është shoqëruesi më i mirë jashtë rrugës. Nuk është i madh apo i vogël.
SHËRBIMI
Diskutimi i paradiskutimit për prodhim
Edhe nëse ka pasur një takim para-prodhues të mëparshëm, por përpara çdo hapi të procesit, ne ende kemi një diskutim të vogël, duke përfshirë mënyrën se si të zbatohet prodhimi në mënyrë efikase, si të shkurtohet materiali do të jetë më i kursyer në material, me çfarë problemesh mund të përballemi gjatë prodhimit. proces, ne duhet të marrim parasysh të gjitha çështjet. Takimi i paraprodhimit është i përqendruar në të gjithë procesin e prodhimit, dhe ky diskutim i vogël ka për qëllim çdo proces prodhimi, dhe çështjet që ata diskutojnë do të jenë më të detajuara.
Dizajni ose mostra ose idetë tuaja, studimi i fizibilitetit, krijoni një plan zhvillimi;
Zgjidhni materialet, ngjyrat dhe metodat e përpunimit të logos;
Marrja e mostrës, 5.1 Dërgimi i mostrës për kontrollin e klientit 5.2 Mostra e testimit;
Konfirmoni që shablloni të hyjë në procesin e prodhimit. Nëse nuk jeni të kënaqur, kthehuni në hapin e dytë, Bërja e mostrës së para-prodhimit dhe testimi i kampionit;
Prodhimi, Testimi i produkteve të gatshme, Paketimi, Transporti.
RAST
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produkteve të klientëve tanë. Por ne nuk zhytemi vetëm në veçoritë specifike të sektorit; ne gjithashtu thellojmë pyetje të tilla si: "Çfarë i bën klientët e klientëve tanë të emocionuar?" "Si mund të nxisim dëshirën për blerje të konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 views· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 views· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 views· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 views· December 02.2020
PËR NE
Prezantimi i GFBAGS
Gaofeng fokusohet në prodhimin e mallrave dhe çantave të ndryshme lëkure, dhe shtrihet në prodhimin e tekstileve të tjera të veçanta. , ne po përpiqemi të jemi më të mirët.

Ne jemi ekspert në ofrimin e shërbimeve fleksibël OEM për klientët tanë, më shumë se 2000 metra katrorë punishte, çdo qepje ka kondensuar të menduarit tonë për funksionin dhe synimin e estetikës.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj